Snažíte se najít nejekonomičtější let?

akropole beach rhodos

Sunrise Beach Hotel Rhodos - Písečná pláž u hotelu, dětský bazén, pro rodiny s dětmi, 57 km z letiště, bar u bazénu
Prohlédněte si recenze hotelu Stafilia Beach, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Stafilia Beach, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Stafilia Beach na největším online prodejci zájezdů v ČR.
Hotel se nachází 300 metrů od Věž s hodinami a 15 km od letiště Mezinarodni letiste Rhodos.
Hotel Belvedere Beach - Rhodos Horizon Resort poskytuje 394 pokojů s krásným výhledem na moře, a nabízí sluneční terasu a tenisový kurt. Nemovitost je umístěno v hlavní budově.
Poleťte s námi do hotelu Stafilia Beach v letovisku Lardos na Rhodu v Řecku a užijte si skvělou dovolenou u moře za atraktivní ceny.
Na této stránce stále pracujeme. Již brzy se můžete těšit na nový obsah.
Právě to je Rhodos. Co vidět na tomto krásném ostrově a proč se rozhodnout právě pro tuto destinaci?
Jako novinku jsme pro vás vybrali hotel Dessole Olympos Beach, součást přestižní mezinárodní síte Dessole Resorts Hotels.
Na řecký ostrov Rhodos míří turisté za příjemným celoročním klimatem, průzračným mořem, památkami i zábavou. Vyberte si zájezd a užijte si dovolenou na Rhodosu.
Ať už jste milovníky antické historie nebo se Řecko pouze stalo vaší oblíbenou dovolenkovou destinací, rozhodně při svých cestách nevynechejte majestátní Akropoli Rhodos, která se tyčí na pahorku Monte Smith.

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Největší online sortiment letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Objevit letenky