Snažíte se najít nejekonomičtější let?

famagusta kypr na slovensku

Zájezdy last minute a first minute do severo - kyperského letoviska Famagusta. Blízkost bývalého letoviska - dnes již mrtvého města Varosha.
Vyrazte s námi na dovolenou nebo last minute na severní Kypr do regionu Famagusta, kam Vás dopravíme letecky z Prahy i Brna, a užijte si dovolenou u moře.
Famagusta - Kypr - last minute, katalog, informace: Famagusta je krásné město s několika kostely a katedrálami, které leží na území Severního Kypru. V d ..
V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!
Nabízíme 8 ubytovacích kapacit za cenu 13 790 Kč - 57 690 Kč.
Nabízíme 7 ubytovacích kapacit za cenu 13 390 Kč - 48 790 Kč.
Famagusta je jedním z nejznámějších turistických letovisek na severovýchodě Kypru. Město, ve kterém žije přes 40 000 obyvatel, navíc sehrálo i důležitou roli v nedávné historii. V roce 1974 totiž právě Famagustu zabrala invazní turecká...
Turkové na Kypr přinesli svůj způsob života. Kostely byly hromadně přestavovány na mešity, objevovali se kavárny a také typické arabské bazary.
Dovolená Famagusta se – aktuálně letecky 9 481 volných nabídek od mnoha ověřených CK. Využijte nejlepší ceny zájezdů.
Famagusta na východním pobřeží Severního Kypru je místem s bohatou historií. Dnes zde žije asi 35 000 obyvatel a není jen častým turistickým cílem, ale také význačným ...

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Největší online sortiment letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Objevit letenky