Snažíte se najít nejekonomičtější let?

florida usa trvá mateřská dovolená

Zájezdy last minute a first minute na Floridu. Florida je svým příjemným podnebím jedním z nejpříjemnějších míst pro život ve Spojených státech.
Dovolená USA. Porovnejte si ceny zájezdů do destinace USA od více než 300 pojištěných CK. Invia garantuje nejnižší cenu na trhu včetně všech slev a akcí.
Nabízíme 5 ubytovacích kapacit za cenu 23 790 Kč - 56 890 Kč.
Zájezdy First Minute 2022 / 2023 do lokality Florida od desítek CK online. Tisíce First Minute Florida 2022 / 2023 za stejné ceny jako u pořádající CK, včetně všech slev a akcí. Vyberte si dovolenou z nabídky First Minute Florida.
Zájezdy do destinace Florida od 23,790 Kč. Porovnejte nabídku dovolené od více než 80 renomovaných CK a zarezervujte snadno online!
Mateřská dovolená v USA už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Muž má ale nárok na kratší mateřskou než žena.
Mateřská dovolená slouží k tomu, aby se žena zotavila po porodu a měla čas na péčí o narozené dítě. K tomu je jí vyplácena peněžitá pomoc v mateřství.
Mateřská dovolená je období dovolené, kterou poskytuje rodiči zaměstnavatel a která se začíná počítat nejdříve osm týdnů, nejpozději však šest týdnů před plánovaným termínem porodu.
Přidejte Grand Canyon a další skvosty přírody amerického jihozápadu a pak to v klidu vstřebejte na slunné Floridě.

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Největší online sortiment letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Objevit letenky