Snažíte se najít nejekonomičtější let?

hockey chorvatsko istrie

Istrie je jedním z nejnavštěvovanějších chorvatských míst, vyberte si Vaši letní dovolenou z aktuální nabídky Levných zájezdů.
Poloostrov Istrie leží v severní části Chorvatska, je nejblíž (z Brna do Umagu pouhých 650 km) a tamní přírodu poznáte podle typické červené zeminy v překrásné krajině s vinicemi.
Chorvatsko patří mezi jednu z nejnavštěvovanějších zemí českých turistů. Zažijte nezapomenutelnou dovolenou v jednom z přímořských letovisek plnou odpočinku.
Zájezdy do destinace Istrie od 552 Kč. Porovnejte nabídku dovolené od více než 70 renomovaných CK a zarezervujte snadno online!
Pobřeží Chorvatska skrývá mnohé zátoky, ostrůvky a pláže. Objevte je z paluby plachetnice nebo motorové jachty!
Destinace: Vyberte zemi Nejdříve od: Nejpozději do: Doprava: Strava: Počet osob: Počet noci:
Na Istrii, necelých 7 km západně od chorvatského Medulinu a 8 km jihovýchodně od nejjižnějšího města Istrie Pula. Objekt je vzdálen pouze 100 m od pláže.
Poznejte Chorvatsko jinak, poznejte Istrii.
Hotely Istrie Chorvatsko. Cestujete s malými dětmi nebo v páru? Najdeme nejlepší hotel pro Vás. V luxusních hotelech jsme sami bydleli.
Aktuální nabídka dovolené v Chorvatsku s cestovní agenturou Invia. Istrie za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy do Chorvatska od All Inclusive pobyty 2022. Zájezdy Istrie 2022.

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Největší online sortiment letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Objevit letenky