Snažíte se najít nejekonomičtější let?

hokej 1 itálie vieste

Vieste je úžasné městečko, které leží na Gargánském poloostrově, v Itálii. Je velmi oblíbené u turistů a ti také tvoří významnou část příjmů tohoto města.
First minute a last minute zájezdy do letoviska Vieste v Itálii. Městečko s historickou částí leží na malém útesu nad mořem. Vápencové jeskyně.
Dovolená Apulie se – aktuálně 2 516 volných nabídek od mnoha ověřených CK. Využijte nejlepší ceny zájezdů.
Camping Village Capo Vieste Vieste , Itálie - Léto u moře. Camping Village Capo Vieste rezervace online s garancí nejnižší ceny. Příjemné prázdninové...
Dříve rybářské a zemědělské město dnes žije především z turismu. Původní kultura je však velmi znatelná dodnes. Město bylo zřejmě založeno již v 10. století př. n. l. Později zde sídlil i biskup.
Vieste poskytuje dostatek pohody ke krásné dovolené i dostatek možností k procházkám po historickém městečku, přesně po takovém, jaké si v Itálii představujeme.
Satelitní mapa Vieste. Satelitní snímky Vieste a okolí.
Každoročně se ve Vieste konají různé historické a církevní slavnosti, které jsou atrakcí mnoha turistů. Okolo Vieste je zajímavé členité pobřeží s množstvím jeskyní, útesů, skalisek bujnou středomořskou vegatací.
Historické jádro Vieste je rozloženo na skále, spolu se skalnatým přírodním obeliskem zvaným “Pizzomunno” tvoří dominantu malebného letoviska.
Ubytujte se ve špičkovém ubytovacím zařízení - Itálie a poznejte krásnou destinaci Itálie.

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Největší online sortiment letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Objevit letenky