Snažíte se najít nejekonomičtější let?

last minute labranda royale

Makadi Bay, poklidná relaxace u Rudého moře. Menší egyptské letovisko Makadi Bay se rozkládá na severozápadním pobřeží Rudého moře nedaleko Suezského průlivu. Je to zhruba 40 kilometru jižně od vyhlášeného resortu Hurghada, který disponuje i mezináro
Pohodová dovolená 2018 u moře, poznávací a last minute zájezdy do atraktivních destinací Bulharsko, Turecko, Kypr, Portugalsko, Řecko, Maroko, SAE a mnoho dalších. Poznávejte svět s
Prohlédněte si recenze hotelu Bodrum Park Resort, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Bodrum Park Resort, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Bodrum Park Resort na největším online prodejci zájezdů v ČR.
Zájezdy do hotelu Labranda Sandy Beach Resort, Korfu, Řecko již od 13 950 Kč. Porovnejte nabídky mnoha CK a využijte nejlepší ceny. Hodnocení a recenze hotelu, mapa, fotogalerie.
Egypt dovolená, Egypt last minute - Slunné písčité pláže, krásné moře, bohatá kultura a příjemní lidé, to je Egypt. Oficiální název zní „Egyptská arabská..
All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, dopolední snack v lobby baru, odpolední snack v baru u bazénu, neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech dle jejich otevírací doby (10.00–23.00), víno se
Vyberte si Last Minute dovolenou od 300 CK. Garance stejné ceny Last Minute all inclusive zájezdu jako u pořádající CK včetně všech slev. Last Minute zájezdy od CK Fischer, Čedok, Exim a 300 dalších.
* Ceny jsou poskytovány našimi partnery a odráží průměrné ceny pokoje za noc, včetně daní a poplatků. Tyto poplatky jsou fixní, naši partneři o nich vědí a jsou splatné v době rezervace.
Dovolená a zájezdy last minute s Cestovní kanceláří FISCHER. Vybírejte ze široké nabídky online.
Aktuální nabídka a internetový prodej zájezdů, kompletní popisy všech destinací, zemí a nabídek.

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Největší online sortiment letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Objevit letenky