Snažíte se najít nejekonomičtější let?

me chorvatsko omiš

Omiš |
Hledáte-li dovolenou v Chorvatsku, kde se budete moci slunit a koupat na písečné pláži, zavítejte do Omiše.
Omiš |
Město a oblíbené letovisko leží 25 km jihovýchodně od Splitu. Atraktivní je díky malebné soutěsce a ústí řeky Cetiny do moře, písečné pláži, starobylému historickému jádru a pirátské minulosti.
Omiš – Wikipedie
Omiš (latinsky a italsky Almissa) je pobřežní město v Chorvatsku, ve Splitsko-dalmatské župě. V roce 2004 zde žilo 15 800 obyvatel a město patří dlouhodobě mezi oblíbené turistické cíle střední části dalmatského pobřeží.
Omiš a Duče | Novalja
Omiš a Duče - velké vyhlášené letovisko s množstvím restaurací a večerní zábavou. Pláže jsou vhodné pro děti. V Omiši jsou spíše oblázkové pláže, v Dučích písečné.
Omiš - výsledky, program zápasů | Fotbal, Chorvatsko
Stránka Omiš na Livesportu přináší livescore, výsledky, program zápasů, tabulky a detaily zápasů (střelce gólů, červené karty, …).
°Hotel Nestos OMIŠ 4* (Chorvatsko) - od 227 € | Booked
Hotel Nestos - S tureckými parními lázněmi, lázeňským centrem a jacuzzi je Hotel Nestos Omiš vzdálen 5 minut chůze do Gospa od snijega. Pláž Duce se nachází poblíž ubytování, a letiště Split je vzdáleno přibližně 49 minut jízdy.
Omiš - Sport |
Město a oblíbené letovisko leží 25 km jihovýchodně od Splitu. Atraktivní je díky malebné soutěsce a ústí řeky Cetiny do moře, písečné pláži, starobylému historickému jádru a pirátské minulosti.
Hotel Villa Mihaljević, Chorvatsko Omiš - 4 342 Kč Invia
Prohlédněte si recenze hotelu Villa Mihaljević, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Villa Mihaljević, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Villa Mihaljević na největším online prodejci zájezdů v ČR.
Omiš - Chorvatsko
Omiš je město (6 tis. obyv.) a oblíbené letovisko při ústí řeky Cetiny do moře (Cetina tu tvoří tzv. Omišskou soutěsku - Omiška probojnica), 26 km jihovýchodně od Splitu. Textil a zpracovatelský průmysl, rybářství a zemědělství.
OMIŠ Chorvatsko Dalmácie Omiš apartmány | Ubytování v...
OMIŠ Chorvatsko Dalmácie Omiš v Chorvatsku Chorvatsko apartmány levné ubytování a dovolená v Chorvatsku apartmány v Chorvatsku moře počasí

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Největší online sortiment letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Objevit letenky