Snažíte se najít nejekonomičtější let?

recenze hotelů malorka hotel praha

Hotel Hasa Praha - 2-hvězdičkový hotel. 2-hvězdičkový dostupný Hotel Hasa nabízí rychlý přístup k Karlův most. Obsahuje 26 vybavených pokojů, které vytvářejí dokonalou rovnováhu mezi komfortem a …
Myslíme že ubytování pěkné a za rozumnou cenu. při další cestě směr PRAHA jsme rozhodnuti se u Vás opět ubytovat. Hotel jsme doporučili i svým přátelům.
Dobrý den, jsem velmi nespokojený s návštěvou vašeho hotelu a Vámi nabízených služeb za placené peníze . Za 1300,-Kč se nezlobte, ale TV nebyla funkční , ve sprše jsem čekal 16 minut než začala téct tepláky voda a o zimě na pokoji ani nemluvím.
Tak jsem byl trochu zklamán vybavením koupelny, na 5hvězdiček to bylo podle mne skromné. Nemám bohužel porovnání s jinými hotely v ČR, ale pouze z Rakouska, Německa a Švédska, kde jsem několikrát pobýval na služebních cestách v hotelech stejné, ba i
Jak zapůsobil Hostel Praha Ládví na jiné zakázníky? Jak byli návštěvníci spokojeni se službami a obsluhou? Přečtěte si pobrobná hodnocení a objednejte si ubytování online.
Hotel v centru Prahy The President si získal spoustu milovníků turistiky, odpočinku i relaxace, především díky svému umístění. Hotel v centru Prahy The President se nachází na pravé straně břehu řeky Vltavy, a to mezi Karlovým mostem a klášterem sv.
Hotel Regina poskytuje 29 pokojů vybavených minibarem, TV se satelitními kanály, sejfem a osobním počítačem pro příjemný pobyt ve městě Praha. Soukromé nabízí mimo jiné vanu a sprchu.
Jak zapůsobil Hotel Belvedere na jiné zakázníky? Jak byli návštěvníci spokojeni se službami a obsluhou? Přečtěte si pobrobná hodnocení a objednejte si ubytování online.
Hotel Peymar– recenze i všechny výhodné nabídky se slevou na jednom místě. Okoukněte vše, co pro dobrý výběr potřebujete. Pro správné fungování používají tyto stránky cookies.
Jak zapůsobil Club Hotel Praha na jiné zakázníky? Jak byli návštěvníci spokojeni se službami a obsluhou? Přečtěte si pobrobná hodnocení a objednejte si ubytování online.

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Největší online sortiment letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Objevit letenky