Snažíte se najít nejekonomičtější let?

recko základní školy

Starověké Řecko a Egypt ve zdejší základní škole | OBEC...
Obec Hradištko se rozkládá nad soutokem Vltavy a Sázavy ve Středočeském kraji poblíž Prahy. K obci patří ještě Pikovice, Brunšov a Rajchardov. Žije zde 1520 stálých obyvatel a je zde 1735 rekreačních objektů.
Řecko
Patnáct otázek, které se týkají Řecka. Bohové, války, historické okamžiky,.. To vše můžete procvičit na
Projekt Řecko - Základní škola Velká Bíteš, Sadová
Ve čtvrtek 23. 6. se po předchozích přípravách v různých předmětech konal druhý letošní společný projekt žáků šestých tříd. První dvě hodiny se formou prezentací, referátů a scének dozvěděli o antickém, ale i současném Řecku, jeho flóře a...
Tvoření žáků – Svátky jara a Starověké Řecko – Základní škola...
2) Při hodině dějepisu jsme my, žáci 6.C ZŠ Řevnice, probírali “Starověké Řecko”. Vše, co nás na této zajímavé látce oslovilo, jsme při distanční výtvarné výchově ztvárnili.
Základní škola - Základní škola a Mateřská škola Rudolfov
Základní škola pro 450 žáků s družinou a jídelnou nabízí volejbalový, keramický, zdravotnický, sportovní, hudební a florbalový kroužek. Pořádáme sportovní dny, besídky, lyžařské výcviky, koncerty a další.
Základní škola Josefa Bublíka Bánov
V termínu od 18. listopadu do 22. listopadu skupinka 6 žáků v doprovodu 3 učitelů navštívila řeckou školu v Livadei, kde se uskutečnilo 1. mezinárodní setkání.
projektové vyučování - Starověké Řecko | Základní škola Aloise...
V týdnu před Velikonocemi na 2. stupni naší školy proběhl projekt Řecko, který se promítl v různých vyučovacích hodinách. Do hodiny českého jazyka si žáci 6. třídy nacvičili divadelní představení ze Starých řeckých bájí a pověstí, které...
Projekt Řecko 2019 - Základní škola Velká Bíteš, Sadová
Na závěr školního roku si žáci v 6. třídách zpestřili výuku ročníkovým projektem. Tématem celého týdne bylo Řecko. Žáci se touto zemí zabývali téměř ve všech předmětech a z různých úhlů pohledu.
Řecko – Erasmus – ZŠ Domky Trutnov
5o Gymnasio Karditsas je městská škola s relativně malým počtem studentů, která je v harmonickém soužití a spolupráci s 2. gymnáziem a 2. lyceem a poskytuje studentům kvalitní vzdělání.
Projekt Řecko - Základní škola Velká Bíteš, Sadová
V pátek 23. června proběhl projektový den žáků šestých tříd. Jeho tématem bylo Řecko. Víte, jaká zvířata jsou pro Řecko typická? K čemu sloužily amfory a kolik lidí se sejde na řecké svatbě?

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Největší online sortiment letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Objevit letenky