Snažíte se najít nejekonomičtější let?

rhodos hotel jewelry

Hotel Argo (Léto 2023) • Rhodos • Řecko • CK Blue Style

Hotel je situován v centru letoviska Faliraki. Nespočet obchodů, restaurací a barů se nachází jen pár metrů od hotelu. Toto místo je proto ideální pro klienty, kteří chtějí mít na dosah nákupní možnosti a bujarý noční život.

Hotel Oceanis - Rhodos **** | Ostrov Rhodos | Brenna

Elegantní hotel s kvalitními službami se nachází přímo u pláže, která je přístupná přes místní komunikaci. Součástí hotelového areálu je krásná zahrada a rozsáhlý bazén s vodopády a pool barem uprostřed.

Hotel Porto Angeli (Léto 2023) • Rhodos • Řecko • CK Blue Style

Oblíbený hotel v letovisku Stegna se pyšní skvělou lokalitou a krásnou písčitou pláží. Užijte si dny plné slunce a pohody v tomto 5* hotelu s režimem All Inclusive, několika restauracemi a bary, bazénem a diskotékou.

Thalia Hotel - ostrov Rhodos

Chcete strávit dovolenou v letovisku Pefki na řeckém ostrově Rhodos? Vyzkoušejte třeba dvouhvězdičkový hotel Thalia Hotel.

Recenze hotelu Kolymbia Sky Hotel *** - Rhodos, Řecko 2022/2023...

Pohodlný nákup dovolené se - pestrá nabídka zájezdů od významných cestovních kanceláří do celého světa. Denně nové Last Minute nabídky.

Hotel Studia Marianthi, Řecko Rhodos - 10 144 Kč Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Studia Marianthi, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Studia Marianthi, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Studia Marianthi na největším online prodejci zájezdů v ČR.

Hotel Orion, Řecko Rhodos - 8 333 Kč Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Orion, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Orion, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Orion na největším online prodejci zájezdů v ČR.

Hotel Mayia Exclusive Resort SPA, Řecko Rhodos - 16 862 Kč...

Prohlédněte si recenze hotelu Mayia Exclusive Resort SPA, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Mayia Exclusive Resort SPA, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Mayia Exclusive Resort SPA na

Recenze hotelů Gennadi - Rhodos - Řecko

Starší hotel s opotřebeným vybavením, cena zájezdu odpovídala. Hotel v klidnější lokalitě ostrova (velká vzdálenost od letiště, asi 60 km).

Hotely Rhodos |

Poznejte příjemné rodinné hotely na Rhodosu a velmi čisté pláže na mořském pobřeží. Historické centrum hlavního města Rhodos je zapsáno na seznamu Unesco.

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Největší online sortiment letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Objevit letenky