Snažíte se najít nejekonomičtější let?

rhodos město řecko seznam

Hlavní město Rhodos - Tipy na výlet Rhodos

Hlavní město Rhodos je nádherné historické město s velkým množstvím krásných památek z různých etap jeho dlouhé a zajímavé historie. Především v noci je ale Rhodos velmi rušným a živým místem.

Rhodos (město) - turistické informace, zajímavosti | Řecko...

| Rhodos (město): Město Rhodos se nachází na nejsevernějším výběžku ostrova a přímo v jeho centru se nachází přístav Mandráki. Jedno z ve středověku nejdůležitějších měst východního Středomoří, které je zapsáno na s.

Fotogalerie: Řecko: Město Rhodos

Rhodos - město na stejnojmenném ostrově v Egejském moři. Ať už ostrov vznikl podlé té či jiné legendy, obdarován bohy byl opravdu štědře.

Město Rhodos (Rhodos) | EXIM Tours

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám

Rhodos, město, Řecko - Hlavní město |

Starobylé město Rhodos se nachází na severu stejnojmenného ostrova, jehož je hlavním městem. Má antickou minulost. Místo bylo osídleno minimálně již ve 3. století před naším letopočtem.

Rhodos | Cedok

Rhodos - nejslunnější řecký ostrov prý za toto své označení vděčí bohu slunci Heliovi, který v bájných dobách vyzdvihl malý ostrůvek z moře a ozářil ho svými teplými paprsky.

Řecko ostrov Rhodos: pláže, památky, počasí a last minute...

Dovolená na ostrově Rhodos, Řecko: popis pláží, letovisek, památek a přístavu. Počasí na Rhodos, last minute dovolená a zájezdy na ostrov Rhodos Řecko.

Seznam měst v Řecku – Wikipedie

Seznam měst v Řecku podává přehled o městech v Řecku (s 20 000 a více obyvateli) a o vývoji jejich populace v posledních desetiletích.

Rhodos (město) – Wikipedie

Je hlavním městem ostrova. Do roku 2011 bylo obcí. Nachází se v severovýchodní části ostrova u pobřeží. Na východě s obecní jednotkou Petaloudes a na jihu s obecní jednotkou Kallithea.

Dovolená Město Rhodos, Rhodos - Řecko |

Rhodos, rušná metropole ostrova, má kromě krásného pobřeží také řadu unikátních památek. Leťte s Greece Tours na Rhodos a zažijete dovolenou snů.

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Největší online sortiment letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Objevit letenky