Snažíte se najít nejekonomičtější let?

rhodos tv magazín

- kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa
Hledáte předplatné novin Páteční Blesk s TV magazínem? S námi ušetříte až 10% oproti nákupu na stánku. Předplaťte si noviny Páteční Blesk s TV magazínem ještě dnes!
Nejčtenější, nejprodávanější a nejpřehlednější televizní časopis v ČR jen za 9,90 Kč! Periodicita: týdeník Prodejní cena: 12,90 Kč
Časopis TV magazín vždy a pohodlně ve vaší schránce. Ušetřete a předplaťte si časopis TV magazín se slevou 11 % a dárkem ještě dnes!
Zde je přehled otevíracích dob nejvýznamnějších turistických atrakcí na řeckém ostrově Rhodos. Stav je k červnu 2013, vždy je uvedena památka, poté otevírací doba a nakonec případné vstupné.
Jistota nejnižších cen. Aktuální nabídka předplatného televizního čtrnáctideníku. V nabídce mohou být i varianty předplatného s dárkem nebo televizní speciály. Nezapomeňte, že s předplatným vždy ušetříte.
Levné last minute, široký výběr zemí pro celou Vaši rodinu od
Rhodos (druhý pád Rhodu, řecky Ρόδος, výslovnost [ˈɾo̞ðo̞s]IPA) je řecký ostrov v Egejském moři, největší z Dodekanéských ostrovů, když dosahuje rozlohy 1400 km². Na délku ostrov měří zhruba 78 km a na šířku 38 km.
Zpátky na TV program
Legenda o vzniku řeckého Rhodu tvrdí, že na slunečního boha Hélia při rozdělování země už nezbyl žádný volný kousek. Nechal tedy z moře vynořit ostrov a udělal z něj ráj na zemi. A to platí stále.

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Největší online sortiment letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Objevit letenky