Snažíte se najít nejekonomičtější let?

richi tour paleochora řecko rhodos

Levné last minute, široký výběr zemí pro celou Vaši rodinu od
Písečná pláž u hotelu, dětský bazén / skluzavky a tobogány, pro rodiny s dětmi, 19 km z letiště, bar u bazénu
Zájezdy a ubytování v letovisku Faliraki na řeckém ostrově Rhodos. Přehled hotelů, pláže, zábava, restaurace. Rezervujte si dovolenou ve Faliraki s CK Fischer.
Paleochora, Kréta, Řecko dovolená 2023 a last minute zájezdy koupíte nejvýhodněji u německých cestovních kanceláří. Užijte si dovolenou na plno a za skvělou cenu.
| Paleochora: Jedno z nejkrásnějších letovisek největšího řeckého ostrova Kréta hledejte na jeho jihozápadě. Tam totiž leží pohádkové středisko Paleochora, ve kterém žije přes dva tisíce obyvatel.
Nabízíme 10 ubytovacích kapacit za cenu 16 761 Kč - 57 009 Kč.
Oblíbené přímořské letovisko Paleochora se nachází na malém výběžku pevniny v jihozápadní části řeckého ostrova Kréta, cca 209 km jihozápadně od hlavního města Heraklion (Iraklion).
Paleochora je jedno z nejkouzelnějších středisek na ostrově Kréta. Nachází se na jeho jižním pobřeží a je vzdálené zhruba 70 km od historického města Chania.
Výhodná dovolená Paleochora first minute. Projděte se po Paleochora v Kréta. Včasnou objednávkou získáte nejlepší cenu.
Dostatek vody (min cca 2 litry / osoba) je nutností. Ráno po 8:00 vyplouvá z Paleochory loď směrem na východ k Agia Roumeli a dále k Chora Sfakion.

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Největší online sortiment letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Objevit letenky