Snažíte se najít nejekonomičtější let?

rimini itálie neveklov

| Rimini: Město Rimini, ležící v severní části Itálie na březích Jaderského moře, je snad nejvýznamnějším italským přímořským letoviskem. Nepochybně za to může 15 kilometrová písčitá pláž, na jejíchž nejexpo.
Rimini je hlavním městem stejnojmenné provincie v Itálie a mezi českými turisty je známé jako oblíbené a také největší přímořské letovisko a cíl letních dovolených.
V oblasti Itálie - Rimini Vám nabízíme několik hotelů a resedincí. Město Rimini patří mezi nejdůležitější italská letoviska, známé a navštěvované turisty z celé Evropy. Rimini je ve velmi výhodné poloze, která umožňuje hvězdicovité výlety...
Užijte si dovolenou ve městě Rimini - Rivazzurra v Rimini. Máme pro vás skvělou nabídku ubytování a zážitků k tomu.
Rimini, Rady a tipy na dovolenou do destinace Itálie - aktuální počasí, měnové kurzy, roaming, hotely a další. Nechte si poradit než vyrazíte!
Největší italské letovisko se 149 400 obyvateli na pobřeží Jaderského moře a jedno z nejznámějších v Evropě. Internetový průvodce - Rimini, Itálie - informace pro návštěvníky, historie, památky, recenze.
Rimini - Emilia Romagna - dovolená Itálie - dovolená s naší cestovní kanceláří Ludor
Rimini je přímořské letovisko s dlouhou turistickou tradicí, která se počítá od roku 1843, kdy zde byly vybudovány první lázně.
Rimini je italské město na pobřeží Jaderského moře v regionu Emilia-Romagna, hlavní město stejnojmenné provincie. Leží 10 km severovýchodně od San Marina, 240 km severně od Říma.
Rimini je známé jako rušné letovisko, ve kterém si užijete spoustu denní i noční zábavy. Pokud hledáte spíše klidnější destinace k odpočinku, naleznete je až dále na jih.

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Největší online sortiment letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Objevit letenky