Snažíte se najít nejekonomičtější let?

ruleta pyramida cestu do egypta

Cheopsova pyramida, Gíza, Egypt ("Velká pyramida") - Památník...
Cheopsova pyramida (nebo také „Velká“ či „Chufuova“ pyramida) je největší pyramidou Egypta a také největší známou Kamennou stavbou z období starověku. Zcela právem byla proto zařazena mezi starověkých 7 divů světa.
Egypt: pyramidy v Gíze » Cestoweb
Jedná se zřejmě o jedny z nejznámějších světových pyramid, a proto kdo je v Káhiře, tak si jejich návštěvu zřejmě nenechá ujít.
Cesta do Egypta – Je cestování do Egypta bezpečné?
Jak cestovat do Egypta? Egypt je nádherná země, která láká turisty po celý rok. Důvod je snadný. V Egyptě je zkrátka stále teplo, v létě ...
Pyramidy v Gíze, Egypt |
Dovolená v Egyptě by nikdy nebyla kompletní bez návštěvy věhlasných pyramid v Gíze. Je to přeci jen památka, která je pro Egypt naprosto zásadní a patří mezi ty nejikoničtější.
Egypt - pyramidy v Gize - Cestopisy |
Pyramidy v Gize (z trochu jiného pohledu) Jedno arabské přísloví praví: „Všechno na světě má strach z času, ale čas má strach z pyramid“ My jsme z nich strach neměli, nýbrž jsme se na ně těšili a tudíž náš výlet na rodinné dovolené v Egyptě...
Egypt: Káhira a pyramidy v Gize - cestopis z cesty kolem Egypta
Deník z baťůžkářské cesty kolem Egypta.
Pyramidy v Egyptě - Egypt -
Pyramida faraona Tetiho díky pokročilému stádiu rozkladu nevypadá zvenčí nijak zajímavě, ale její podzemní prostory jsou stále výborně zachovalé.
Pyramidy - Egypt - Dovolená.eu
Pyramidy jsou obestřeny záhadou, kterou se nám pravděpodobně dnes už nepodaří rozluštit. Stále si budeme klást otázky, jak je možné, že lidé ve starověku bez použití dnešní techniky mohli vytvořit tak monumentální stavby.
Pyramidy v Gíze | Egypt |
Jedna z nejznámějších památek celého světa a jeden z divů světa - to jsou pyramidy v Gíze. Klikněte a dozvíte se o nich vše podstatné!
Egypt – pyramidy a sfinga –
Do dnešního dne není jisté, k čemu pyramidy sloužily. Nejrozšířenější je verze o tom, že pyramidy zastávaly funkci královských hrobek.

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Největší online sortiment letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Objevit letenky