Snažíte se najít nejekonomičtější let?

sardinie karibik středomoří dort

Vzdušnou čarou pouhých 1200 km od nás se rozprostírá jako vzácná perla Středomoří již od paleolitu osídlená Sardinie. Pro svou neskonalou krásu a jedinečný ekosystém si za svou historii vydobyla množství přídomků.
Sardegna Travel - Dovolená na Sardinii (Itálie) s přímou cestu z České republiky
Poznávací zájezd hotelbusem. Navštivte Korsika a Sardinie. Vydejte se do světa s CK Pangeo tours.
Vydejte se na zájezd na úžasnou Sardinii a ponořte se do moře hrajícího všemi odstíny azurové barvy, toulejte se křivolakými uličkami historických měst, objevujte záhady dávných civilizací, odpočívejte na panenských plážích, a hlavně se...
Sardinie je po Sicílii druhý největší ostrov ve Středozemním moři a jeden z 20 regionů Itálie. Nachází se západně od italského poloostrova, jižně od francouzského ostrova Korsika.
Sardinii někteří nazývají Smaragdem Středomoří, jiní ji přirovnávají k evropskému Karibiku. Ať tak či tak, Sardinie patří mezi evropské legendy. Proč je tak výjimečná? Od tyrkysového moře s písčitými plážemi se zvedají skalnaté hory.
Pojeďte s námi na zájezd Sardinie - Do Karibiku středomoří za poznáním a koupáním . Dovolená v Itálie - Sardinie - ,
Čtyři černé hlavy Maurů v bílých polích oddělených červeným křížem to je vlajka Sardinie, autonomního regionu Italské republiky, který má speciální statut udělený Ústavou z roku 1948, zaručující jí široké pole politické a administrativní...
Nabízí ostrovní atmosféru, téměř karibské pláže, hornaté vnitrozemí jako stvořené pro výlety a nádherné počasí a teplé moře i v září.
Sardinie patří mezi perly Středomoří. Tyrkysové moře s nádhernou přírodou patří mezi hlavní lákadla, stejně tak jako výborná kuchyně a kvalitní víno. Nevelký zájem masové turistiky patří mezi největší výhody tohoto ostrovu.

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Největší online sortiment letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Objevit letenky