Snažíte se najít nejekonomičtější let?

select egypt reviews delfín travel

Delfín travel, Mar Menor 55+

Vydejte se také s CK Delfín travel do Hotel Izán Cavanna , který leží přímo u laguny Mar Menor Ve Španělsku.

Hodnocení cestovních kanceláří | Delfín travel

V červnu 2017 jsme byli s Delfin Travel na poznavacim zájezdu na Sardinii. Před odletem nam hotel několikrát měnili, ale nakonec ubytování v Country Horse Resortu bylo docela prijemne.

Hodnocení cestovních kanceláří | Delfín travel

Tvrdé maso, přílohy stále stejné. Lehátka u hotelu příjemná, když vám tam ale zrovna nešpacírují zástupy lidí, kteří jdou k léčivému bahnu.

Delfín travel s.r.o. - Open Travel, s.r.o.

CK Delfín travel se též specializuje na organizaci vzdělávacích a odborných zájezdů pro školní a zájmové skupiny, pořádání cest v rámci firemní incentivy a v roce 2011 se stala oficiálním zástupcem programu španělské vlády Europe Senior...

Mar Menor | Delfín Travel

Jedná se o rozlehlou lagunu se slanou vodou, která proslula hlavně bohatým výskytem léčivého bahna. I když tuto lagunu dělí od Středozemního moře pouhých 200 metrů, zdejší voda je neobyčejně teplá a má stále klidnou hladinu.

Delfín travel |

Máte zajímavou zkušenost s cestovkou? Na Recenze cestovek CZ webu můžete napsat recenze na největší cestovky v ČR

Delfín travel

Kompletní turistický servis a individuálně připravované cesty na míru pro pečlivě vybírané destinace. Španělsko, Albánie, Sicílie, Peru, Ekvádor a Thajsko.

Cestovní kancelář Delfín travel s.r.o. |

Cestovní kancelář Delfín travel se primárně zaměřuje na dovolené pro seniory. V současné době nabízí 27 destinací, 324 charterových letů a každoročně odbaví kolem 13 tisíc klientů.

Plavání s delfíny Egypt | Silmarino

Splnila jsem si v roce 2016 a 2017 dávný sen - o krásné lodi kotvící v pestré korálové laguně, kde žijí divocí delfíni... Pohlédla jsem do očí svobodným delfínům jižního Rudého moře...

Portugalsko | Delfín Travel

Malá země, která se proslavila portským vínem, bohatou historií a slavnými mořeplavci. Nadchněte se pro Portugalsko a objevte nádherné památky, výsostné katedrály a barvami zářící města plná tajemných křivolakých uliček.

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Největší online sortiment letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Objevit letenky