Snažíte se najít nejekonomičtější let?

spojené arabské emiráty fond bohatství

Největší arabské státní fondy dobývají Evropu, ale i vesmír...
Arabské země jsou velmi bohaté díky těžbě ropy. I přesto, že cena ropy v posledních letech spadla na polovinu, stále mají dost prostředků, které se snaží investovat. Kdo jsou největší investiční "žraloci" z Blízkého východu?
Spojené arabské emiráty - moderní země v arabském světě
Spojené arabské emiráty jsou jednou z nejvyspělejších zemí v arabském světě. Nabízejí svým návštěvníkům takovou podívanou, až nad tím rozum zůstává stát.
Veřejný investiční fond Saúdské Arábie - Magazín
Jelikož například Spojené arabské emiráty (SAE) se svým bohatstvím primárně spoléhají na vývoz ropy, je jejich suverénní bohatství rozděleno mezi několik státních investičních fondů, které se skládají z řady dalších aktiv, jež pomáhají...
Spojené arabské emiráty | Informace o destinaci Spojené arabské...
Plánujete cestu nebo dovolenou v Spojené arabské emiráty? Klikněte a pročtěte si rady a turistické tipy pro Spojené arabské emiráty Aktuální počasí, měnové kurzy, roaming a mnoho dalších informací.
Spojené arabské emiráty – Pro dovolenou a cestování
Spojené arabské emiráty jsou pro Středoevropana exotickou zemí. Ta na jednu stranu ukazuje tradiční způsob života (zejména co se zvyků týče), na druhou stranu se ...
Spojené arabské emiráty – Wikipedie
Spojené arabské emiráty, zkratkou SAE, někdy zvané jen Emiráty, jsou federací sedmi konstitutivních emirátů na Blízkém východě, rozkládající se v jihozápadní Asii ve východní části Arabského poloostrova při pobřeží Perského zálivu.
Kdo je princ Spojených arabských emirátů?
Zjistěte odpovědi na více než 18 dalších otázek TheMoney.co.
Orgány Spojených arab. emirátů podepisují dohodu o podpoře...
Úřad pro cenné papíry a komodity Spojených arabských emirátů (SCA) podepsal dohodu s úřadem Dubajského světového obchodního centra (Dwtca).
Spojené arabské emiráty: Bohatství z ropných rezerv | 100+1...
Ilegální je například zakládání odborů
Spojené arabské emiráty informace o zemi |
Chystáte se na dovolenou do Spojených arabských emirátů? U nás najdete informace pro turisty, zjistíte, jaká je v SAE měna, čas a požadované vstupní doklady.

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Největší online sortiment letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Objevit letenky