Snažíte se najít nejekonomičtější let?

telax půjčka beach kréta

Relax Beach Hotel Result And Spa
Dovolená byla úžasná - krásný hotel se službami na úrovni, krásná pláž, super počasí, skvělá delegátka Daniela
Zájezdy do hotelu Hotel Relax od všech CK na jedné adrese! Žádné poplatky Porovnávač zájezdů Platba Online Rychlé vyřízení.
Levné last minute, široký výběr zemí pro celou Vaši rodinu od
Prohlédněte si recenze hotelu Kakkos Beach, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Kakkos Beach, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Kakkos Beach na největším online prodejci zájezdů v ČR.
Hotel leží v oblíbeném prázdninovém plážovém letovisku. Skutečnost, že se nalézá pouhých 19 km od města Heraklion, 15 km od letiště a kousek od Hersonissosu, z něj dělá ideální základnu k prozkoumání krás ostrova.
Zájezdy do hotelu Relax, Rhodos, Řecko již od 15 990 Kč. Aktuálně 76 volných nabídek od mnoha cestovních kanceláří. Využijte nejlepší ceny.
Řecký ostrov Kréta – ostrov dávno zapomenutých civilizací, místo hrdinských postav a bohů, rodiště slavných hudebníků, básníků a jiných umělců, ale i statečných politických vůdců.
Řecko - Kréta - Heraklion - Hotel Nostos Beach Boutique
Prohlédněte si recenze hotelu Kavros Beach, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Kavros Beach, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Kavros Beach na největším online prodejci zájezdů v ČR.

Tisíce nadšených zákazníků

Zajištění nejnižší ceny

Největší online sortiment letenek

Slevové letenky za výhodné ceny

Levné letenky do celého světa na jedné stránce.

Objevit letenky